Εκπαιδευτικοί 2022-2023
Σχολικό έτος:2022-23 | ||
-ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ / ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ | ΔΙΔΑΣΚΕΙ |
ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ | ||
1. Συγκιρίδου Ευαγγελία | Δασκάλα ΠΕ70 (Οργανική) |
Διευθύντρια |
2. Ζέρβας Ιωακείμ | Δάσκαλος ΠΕ 70 (Οργανική) | Υποδ/ντής, Ολοήμερο |
3. Πελέχρα Άννα |
Δασκάλα ΠΕ70 (Οργανική) |
Γ' |
4. Χατζή Βασιλική | Δασκάλα ΠΕ70 (Οργανική) | Α' |
5. Νταλακούδης Νικόλαος | Δάσκαλος 70 (Οργανική) | Δ' |
6. Αριστείδου Δέσποινα | Δασκάλα ΠΕ70 (Οργανική) | Β' |
7. Κουσαρίδης Κωνστντίνος | Δάσκαλος ΠΕ70 (Οργανική) | Ε |
8. Παναγιωτίδης Κωνσταντίνος | Δάσκαλος ΠΕ70 (Οργανική) | ΣΤ'2 |
9. Ζιούτης Δημήτριος | Δάσκαλος ΠΕ70 (Οργανική) | ΣΤ'1 |
10. Υδριώτου Σωτηρία |
Δασκάλα ΠΕ70 (Οργανική) |
Β',Γ',Ε',ΣΤ' /Ολοήμερο |
11. Στιβακτάκη Πελαγία,. Κωνσταντίνου Ευφροσύνη Σαββίδου Αναστασία |
Δασκάλα ΠΕ70 (Παράλλ. Στήριξη) |
|
12. Ευθυμιάδου Σταυρούλα |
Φυσικής Αγωγής ΠΕ11 (Οργανική) |
Α΄,Β΄,Γ΄,Δ΄,Ε΄,ΣΤ΄ |
13. Κατσαδήμου Κασσιανή 14. Λεπίδου Χριστινα |
ΠΕ30- Κοινωνική Λειτουργός ΠΕ23-Ψυχολόγος |
|
15. Μάρκου Δέσποινα | Γερμανικής Γλώσσας ΠΕ07 (Οργανική) | Ε΄, ΣΤ΄ |
16. Λαφαζάνης Εμμανουήλ | Πληροφορικής ΠΕ86 (Οργανική) | Α΄,Β΄,Γ΄,Δ΄,Ε΄,ΣΤ΄ / Ολοήμερο |
17. Παρασκευάς Βαγγέλης | Μουσικής Αγωγής ΠΕ79.01 (Απόσπαση) | Α΄,Β΄,Γ΄,Δ΄,Ε΄,ΣΤ' / Ολοήμερο |
18. Ζωγράφου Σοφία | Αγγλικής Γλώσσας ΠΕ06 (Οργανική) | Α΄,Β΄,Γ΄,Δ΄, Ε΄, Στ΄ |
19. Μυλωνάς Χριστιανός | Καλλιτεχνικών ΠΕ 08 (Αναπληρωτής) | Α΄,Β΄, Γ΄, Δ΄, Ε΄,ΣΤ |
20. Ιππέκη Βασιλεία | Θεατρικής Αγωγής ΠΕ91.01 | Α΄,Β΄,Γ΄,Δ' |
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ
Α΄ τάξη κάθε πρώτη Τετάρτη του μήνα 10:00-10:45
Β΄ τάξη κάθε πρώτη Τετάρτη του μήνα 10:00-10:45
Γ΄ τάξη κάθε πρώτη Τετάρτη του μήνα 08:15-9:00
Δ΄ τάξη κάθε πρώτη Τρίτη του μήνα 10:00-11:30
Ε΄ τάξη κάθε πρώτη Δευτέρα του μήνα 10:45-11:30
ΣΤ1 τάξη κάθε πρώτη Τρίτη του μήνα 10:00-10:45
ΣΤ2΄ τάξη κάθε πρώτη Δευτέρα του μήνα 11:45-12:25
Αγγλικά : κάθε Τετάρτη 11:45-12:25
Πληροφορική : κάθε Τρίτη 11:45-12:25
Γυμναστική : Κάθε Δευτέρα 10:55-11:30
Εικαστικά : Κάθε Δευτέρα 9:00-9:40
Θ. Αγωγή : Κάθε Πέμπτη 10:45-11:30
Γερμανικά : Πέμπτη 9:15- 9:40
Μουσική : Πέμπτη 9:15- 9:40